Nesgo Group Wellcome
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Üretim Politikamız


Üretim Politikası


Nesgo Group olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. Nesgo Group markamızla yurt dışı ve içinde müşteri güven artırmak dünya markası olmaktır

İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Nesgo Group; içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Nesgo Group, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.

Nesgo Group, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalısanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Ürün ve hizmet kalitesini, proseslerimizin etkinliğini ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirme yoluyla daha üst seviyelere taşıyacağız.
  • Tüm faaliyetlerimizde çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında duyarlı olacağız
Close